• עקבו אחרי:
טלפון

גל

הגעתי לאורטל בהמלצתו של חבר קרוב, שמזה תקופה הבחין כי מצב רוחי משתנה כמו הרוח. הייתי סקפטית לא אשקר אבל אמרתי לעצמי שלהפסיד אין לי, אז חייגתי.

היום בסיום התהליך אני יכולה להגיד בלי שמץ של ספק שזה היה החיוג הכי משמעותי וטוב שאי פעם ביצעתי.

בתחילתו של התהליך, הגעתי עם תחושת מועקה וערפול מאוד גדולים בתחומים רבים בחיי שעליהם התבוננתי, הסתכלתי, בחנתי במשך כל כך הרבה זמן וכל פעם מחדש הופתעתי לגלות שאני עומדת באותה הנקודה. אז החלטתי לוותר. וויתרתי לעצמי, לסובבי, ליקרי ובעיקר וויתרתי על החיים. זרמתי עם מה שיש.  כבר במפגש הראשון הדברים החלו להתבהר לי. ממקום שאיני בטוחה מה מעיק עליי, התחלתי להבין את הדברים ותחושת הערפול החלה אט אט נעלמת, הסקפטיות שלי מעצמי ומהאימון פינתה את מקומה לקשת רחבה של דברים עליהם התאמנו ביניהם זוגיות, עבודה, משפחה, חברויות, ידידויות, אהבה עצמית, חוסר וויתור, שיפוטיות, הבנה, סובלנות, הקשבה, הבניית הוויה אישית, אמונה עצמית, התמודדות עם כישלון, חוסר וויתור, יוזמה, סדר וארגון והאחרון היה לסמוך על אנשים- אורטל, את לימדת אותי באמת ובתמים מהי אמונה דבר שבזמנו היה נראה לי כבלתי אפשרי. וכל זה לא יאומן ב12 מפגשים. ביום שהתיישבתי על הקורסא אמרתי לך "וואו איזה נוחה היא, ממש אפשר לשקוע בה" עם הזמן הבנתי שכמו שהקורסא נוחה, התחושה שאת נותנת נוחה אף יותר, השקיעה היא לא בקורסא היא במסע היצירתי, המגוון, המרתק והמסקרן שאותו התחלתי אתך. אט אט ההרגשה המסקרנת של גילוי דברים נוספים, עבודה על עוד ועוד נושאים, הרצון לשפר, להשתפר גרמו לי להיפתח, לפרוח, להאמין, לאהוב ולהתאהב בדברים הקטנים והפשוטים של החיים. הבנתי את הדרך, עיצבנו והגדרנו אבני דרך ביחד אך עם זאת נתת לי לעשות את זה לבד, סיפקת את הכלים שעליהם אוכל להישען גם לאחר התהליך, שבהם אוכל להיעזר "בחיים אמתיים", שבהם אזכר במעידות הקטנות שיצוצו במהלך הדרך וכל הדברים החלו להכניס משמעות לחיי. 

היופי הגדול שליווה אותי בתהליך הפך לחלק היפה של חיי. אורטל תודה על התמיכה, האהבה, החיבוק, ההקשבה, הסבלנות, ההתמדה, הפרגון, הקבלה, החוסר וויתור, העקשנות ללוות בדרך ועדיין לגרום לדרך להיבנות באופן עצמאי, השאלות הקשות, הדחיפה להתמודד עם הדברים, חוויות הלימוד המגוונת והעשירה, הנינוחות וההרגשה שאת נותנת. הרגשה של בית, חברות אמתית ואכפתיות ממקום הכי כנה ואמיתי שיש. קשת הדברים עליה התאמנו הפכה לי היום לקשת של אחרי הגשם...קשת של צבעים וגיוון שגורם לך להתאהב ברגע ובחיים. אז כאשר תעלה בכם המחשבה שהגיע הזמן לעשות משהו עבור עצמכם אל תתחבטו בשאלה של מזה יותר מידי- התשובה היא אורטל :)

תודה אהובה. 

גל 3.12.2014

אודותיי

הייעוד שלי הוא באה מאהבה ותשוקה המאפשרת למידה מימוש והגשמה. 

מאמנת אישית לפי גישת Success Unlimited Network  בשילוב מיומנויות מתחום ה- NLP .

מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים בישראל 

 

 

קישורים שימושיים

 אודות
 אימון אישי
 לקוחות מספרים
 מאמרים
 קישורים
 שאלות נפוצות
 צור קשר

צור קשר

טלפון: 052-2599934

 דוא"ל: ortal.duzly@gmail.com