• עקבו אחרי:
טלפון

דילמה זוגית ומשפחתית

דמיין לעצמך שקיבלת פורמט לניהול קונפליקטים, עם ארגז כלים ומיומנות לנהל דילמה אישית, דילמה זוגית, דילמה משפחתית. בארגז מופיעה חוברת הדרכה המציגה שימושים וטכניקות אינסופיים לנהל את הדילמות באופן יצירתי ומאתגר.

מהי דילמה זוגית?

דילמה היא עניין שאי הסכמה מתקיימת בין החלופות השונות, בין אם החלופה מעידה על דילמה אישית, על דילמה זוגית או על דילמה משפחתית. מעצם קיומה של הדילמה נוצרת תחרות ואו אי הסכמה לגבי המשאב המוגבל. המשאב המוגבל הינו אותו המשהו הספציפי, שאם היה לנו מספיק ממנו לא הייתה מתקיימת הדילמה. בתהליך האימון הדילמה האישית יכולה לבוא לידי ביטוי כרצון למימוש עצמי, תחושה של השלמה עם מי ומה שאני, הרצון להגשים חלומות, ללכת לפי הלב. במקרים אלו המתאמן חווה חויה מעצימה של מפגש עם עצמו ועם החכמה הפנימית שלו לא פעם שכח שהחכמה הפנימית שלו קיימת. המפגש המעורר מדליק בתוכו את התשוקה לחיפוש אלטרנטיבות יצירתיות אינסופיות.

אפשרויות הטיפול בדילמה משפחתית או בדילמה אישית רבות

אפשרות נוספות היא כאשר מתאמן חש כי קיימת דילמה זוגית שלעיתים קרובות באה לידי ביטוי ברצון להיות בזוגיות.  ולעיתים כאשר המתאמן נמצא בזוגיות ועולים קונפליקטים שאין הוא מצליח ליישבם ואולי יותר מתאים לומר מנוהלים על ידי המתאמן. בתהליך האימון אנחנו עורכים ברור מדויק ורחב של האינטרסים, היעדים, מקורות כח השונים הקיימים אצל המתאמן. ויחד מעצבים את האסטרטגיות הנדרשות עבורו לפעול בשילוב הטקטיקות עצמן. לכל אורך הדרך אנו בוחנים עם אלו מתיישבים באופן אקולוגי עבורו ועבור סביבתו. אפשרות נוספות הינה כאשר המתאמן חש שהדילמה היא משפחתית, לדוגמא חוסר הסכמה בין ההורים על אופן החינוך של הילדים. על ידי הקניית המיומנות ושימוש בטכניקות כגון: שאילת שאלות, רמות שונות של הקשבה, שיקופים לסוגיהם. המתאמן המצוי בתהליך חוויתי של צמיחה ולמידה לומד לעשות שימוש נגיש בארגז הכלים העשיר אותו רוכש בתהליך האימון.

התנסות והלימוד מדגישים את האופן כיצד המוח שלי פועל כאשר מתקיימת לה דילמה. המתאמן לומד להניע את עצמו בכיוון מסוים ובדרכים מסוימות שלא חשב שהוא יכול לעשותם. הרצון למקסם את התהליך ברמת היעילות שלו תוך כדי יצירת האפשרות עבור המתאמן לפעול במרחב ללא תלות במאמן. אני מאחלת ומזמינה אתכם לרכוש לעצמכם ארגז כלים מלא,  טכניקות לנהל את הדילמות והקונפליקטים הקיימים סביבכם ובתוככם.  ניהול דילמות יצרתי ומאתגר.

הכתוב מתייחס לנקבה וזכר כאחד.

 

 

אודותיי

הייעוד שלי הוא באה מאהבה ותשוקה המאפשרת למידה מימוש והגשמה. 

מאמנת אישית לפי גישת Success Unlimited Network  בשילוב מיומנויות מתחום ה- NLP .

מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים בישראל 

 

 

קישורים שימושיים

 אודות
 אימון אישי
 לקוחות מספרים
 מאמרים
 קישורים
 שאלות נפוצות
 צור קשר

צור קשר

טלפון: 052-2599934

 דוא"ל: ortal.duzly@gmail.com