• עקבו אחרי:
טלפון

אימון אישי לחיים

המפגש עם הכתיבה מאתגר אותי עם היכולת להרהר איך ליצור הקדמה המעבירה תחושה דרך מילים. קורה ומשהו עוצר את מרוצת חיינו ופותח מחדש את עיננו לראות שהדברים אינם כפי שחשבנו שהם. זו נקודת מפנה.
עבורי זה קרה ברגע שבו לכאורה נראה היה שהכול טוב. היה ברור שאת התסריט של חיי, עד שלב זה לא אני כתבתי.

ראיתי את חיי במסלול מקביל בו מצד אחד אני חייה את חיי כפי שהם ומצד שני חולמת על עיצוב חיי האחרים. מה שהיה חסר הוא היכולת לתרגם זאת לאיך? וכך נוצר אימון אישי להצלחה - דרך הפיכת השָם לכאן! לאחר תהליכי אימון אישי לחיים תוך כדי התבוננות, לקחתי על עצמי באחריות ומחויבות גדולה את הזרימה בחיי. היה בי הרצון לבחון דרך חדשה בה האיכויות שלי באו לידי ביטוי באופן מלא, בכל תחומי חיי ברמה המקצועית וברמה האישית תוך יצירת חיים מאוזנים והישגיים. זאת הנקודה בה הפכתי למתאמנת הראשונה שלי.

אימון אישי לחיים - דרך החיים שלי 

מאז, עברו שנים, ואני מאמנת להצלחה, מתאמנים רבים שכמוני חיפשו את דרכם המיוחדת והייחודית. ההזדמנות שניתנה בידי היא לאפשר למתאמנים את היכולת ליצור את הדרך שלכם על ידי חשיפת הייעוד, החזון וסיוע בהשגת מטרותיכם. זו היא הגשמת חלום עבורי. אימון אישי להצלחה הוא המפגש בו המתאמן פוגש את עצמו, את חוכמתו הפנימית המובילה אותו לזהות דפוסי מחשבה והתנהגויות בחייו שאינם משרתים אותו בחייו. כל זאת תוך התבוננות בקונפליקטים הפנימיים והחיצוניים, שבעזרתם ניתן יהיה להוביל את ההווה ולהתקדם אל העתיד. בתהליך האימון לחיים יתאפשר לכם לרכוש מיומנויות ותובנות תוך כדי חידוד חוש הניווט, ניהול וקבלת החלטות.

אני מזמינה אתכם להיות שותפים למפגש המרתק שלכם עם עצכם ולהפוך את השָם לכאן ! 

אודותיי

הייעוד שלי הוא באה מאהבה ותשוקה המאפשרת למידה מימוש והגשמה. 

מאמנת אישית לפי גישת Success Unlimited Network  בשילוב מיומנויות מתחום ה- NLP .

מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים בישראל 

 

 

קישורים שימושיים

 אודות
 אימון אישי
 לקוחות מספרים
 מאמרים
 קישורים
 שאלות נפוצות
 צור קשר

צור קשר

טלפון: 052-2599934

 דוא"ל: ortal.duzly@gmail.com