• עקבו אחרי:
טלפון

מה זה אימון אישי?

מפגש בין חוכמה פנימית של המתאמן לעצמו ובין המתאמן למאמנת. בתחילת תהליך האימון מעצבים יחד הצהרת ייעוד וחזון של המתאמן.  לאורך האימון חווה המתאמן התבוננות פנימית וחיצונית, תוך הרחבת היריעה ויצירת  נקודות מבט שונות וחדשות. בעזרתן הוא מוצא פתרונות אלטרנטיביים ויצירתיים. בתהליך האימון, הקושי הופך לאתגר, הוותרנות לנחישות והפחד להתרגשות.

נוצרת הוויה חדשה. מציאות בה חיים את החלום. במהלך האימון מצטיידים במחויבות, התמדה, כוונה ועשייה ומצטרפים לעשרות מתאמנים שמצאו את דרכם, והפכו את החלום המיוחד שלהם למציאות יום יומית.

ההבטחה שלי אליכם, היא ללוות אתכם אל המטרה אליה אתם משתוקקים ולאפשר לכם תמיכה ומבנה למימוש לאפשר לאיכויות האישיות והמקצועיות שלכם לבוא לידי ביטוי בתחומי החיים שלכם: עבודה, זוגיות, ניהול עסק, משפחה, התמודדות עם קונפליקטים שונים, קבלת החלטות.

אם כך מה זה אימון אישי וכיצד מתרחש?

מפגש אישי בו המתאמן מביע מטרה ואו תוצאה אותה מעוניין להשיג. דרך שימוש במיומנויות אימון וטכניקות שונות מתחום האימון, ה NLP, מתחום הגישור או  ניהול ויישוב סכסוכים באמצעות משא ומתן.

יחד, המתאמן בליווי ותמיכה משותפת מצליחים להביא את התוצאה לידי מימוש. תהליך האימון כולל בין 10-12 מפגשים שבועיים. הדבר שמסייע להתגשמות זו היא הכנת משימות שבועיות והמחויבות והאחריות אותה מגלה לכל אורך שלבי האימון.

הכתוב מתייחס לנקבה וזכר כאחד

אודותיי

הייעוד שלי הוא באה מאהבה ותשוקה המאפשרת למידה מימוש והגשמה. 

מאמנת אישית לפי גישת Success Unlimited Network  בשילוב מיומנויות מתחום ה- NLP .

מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים בישראל 

 

 

קישורים שימושיים

 אודות
 אימון אישי
 לקוחות מספרים
 מאמרים
 קישורים
 שאלות נפוצות
 צור קשר

צור קשר

טלפון: 052-2599934

 דוא"ל: ortal.duzly@gmail.com