• עקבו אחרי:
טלפון

אימון אישי ועיסקי

אני מניחה שעולה במחשבתכם, לא פעם השאלה, מה ההבחנה בין אימון אישי לאימון עיסקי? המיקוד בשני התחומים הינו האדם במרכז, בעוד באימון האישי הממשק עם התחומים השונים כגון: משפחה, פנאי, סביבה, מימוש עצמי, ניהול זמן, ניהול קונפליקטים, קבלת החלטות ועוד. באימון עיסקי כל אלו מתקיימים וקשורים עם מיקוד ברור על מטרות, יעדים ותוצאות הקשורים לפיתוח וקידום העיסקי.

בשני הרבדים אימון אישי ועיסקי עוסקים בתחום הניהול שבא לידי ביטוי באופנים שונים. באימון עיסקי בניהול צוותי עובדים, ניהול זמן אישי וצוותי, ארגון, יצרתיות מחשבתית ועוד. באימון אישי, קידום מטרות אישיות כגון: הכנה לקראת הזוגיות, משפחה, סביבה פיזית, פנאי, לימודים ועוד. קיים ממשק בין התחומים האישי והעיסקי במכלול של הנושאים אותם רוצים לקדם, חשוב לבחון אקולוגיה בהתייחס לתחומים השונים. כלומר פתיחת משרד עו"ד האם בא בהלימה בין שאר הרצונות והתשוקות כגון שעות בילוי עם הילדים? מה רמת המוטיבציה שלי לעצב את החזון והייעוד שלי. באימון האישי ועסקי אנו לומדים יחד מה נכון עבור המתאמן לעשות עבור עצמו ועבור הסובבים אותו. בתהליך אימון אישי לניהול קונפליקטים המתאמן חווה תהליך למידה כיצד לנהל קונפליקטים אישיים בינו לבין עצמו, בינו לבין משפחתו, לחברים ובכלל לסובבים אותו. במהלך המפגשים המתאמן רוכש שפה, מיומנות וכלים כיצד לנהל קונפליקטים בארגון בצוותי העבודה, עם לקוחות עליהם אחראי.

איך עושה זאת באימון אישי ועיסקי?

ניתוח סיטואציות קיימות ועתידיות, תוך זיהוי המשאב המוגבל, אותו משאב שכאשר יש מספיק ממנו לא מתקיים הקונפליקט. זיהוי אינטרסים, יעדים, מקורות כח פנימים וחיצונים. ניתוח סיטואציות מאפשר באימון אישי לקבלת החלטות, הרחבת יריעת האפשרויות לקבל החלטות ופתרונות יצירתיים בשילוב סיעור מוחות משותף בין המתאמן למאמנת. האימון האישי לקבלת החלטות מחזק המתאמן את מרכז הסמכות הפנימי שלו על ידי קבלת החלטות סובייקטיביות, מה מתאים לי, מה אני רוצה וצריך.. המתאמן לומד לסמוך על עצמו על ידי רצף של קבלת החלטות עצמי.  האימון מאמת ונותן למתאמן את האפשרות להבין את משמעות "זמן החיים". החיים אינם חזרה גנרלית, הזמן חולף ומתכלה וביחד באימון האישי והעיסקי אנו מעציבים את דרך החיים המסוגננת והמותאמת כמו "חליפה תפורה" למימדים האישים של המתאמן. בעבודה משותפת לומדים איך לחיות את החיים ולא לשרוד את החיים! דרך הפיכת השָם לכאן!  

אני מזמינה אתכם לפגישת היכרות ללא התחייבות. 

הכתוב מתייחס לנקבה וזכר כאחד.

אודותיי

הייעוד שלי הוא באה מאהבה ותשוקה המאפשרת למידה מימוש והגשמה. 

מאמנת אישית לפי גישת Success Unlimited Network  בשילוב מיומנויות מתחום ה- NLP .

מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים בישראל 

 

 

קישורים שימושיים

 אודות
 אימון אישי
 לקוחות מספרים
 מאמרים
 קישורים
 שאלות נפוצות
 צור קשר

צור קשר

טלפון: 052-2599934

 דוא"ל: ortal.duzly@gmail.com